buttons
Что не делается, всё - в Китае...
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Автор Тема: Монопод KjStar Z07-5 (оригінал) Огляд. Інструкція. Як відрізнити підробку.  (Прочитано 1138 раз)

admin

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Сообщений: 7
  • админничаю
    • Просмотр профиля
    • Chi.in.ua

А ви знаєте, що в 2012 році явище Selfie було визнано чи не головним світовим трендом, а в 2013 - словом року (частота появи цього слова в англомовному Інтернеті збільшилася в 170 тисяч% за рік)? З часу своєї появи Селфі придбало безліч підвидів: Селфі після сексу, підшофе, скотч-Селфі, туалетний цибулю і т.д.

І якщо більшість розсудливих людей вважають всі ці "самостріли" повною нісенітницею і навіть збоченням, то і вони не можуть не погодитися, що бувають ситуації, коли без Селфі просто не обійтися! Приміром, коли Ви опинилися одні на тлі Колізею, коли Вам хочеться закарбувати себе під час екстремального заняття, то знімок самого себе за допомогою фронтальної камери - цілком виправдане і єдино вірне рішення.

Саме для тих випадків, коли так хочеться вловити і зберегти миті неймовірних емоцій і ексклюзивних моментів, створений монопод для Селфі. Це пристосування було не так давно винайдено в Азії і поступово знайшло своїх шанувальників у всьому світі.

Монопод являє собою компактний ручний штатив, що працює за принципом телескопа, створений спеціально для зйомки в стилі "Селфі". У складеному вигляді монопод має довжину трохи більше 20 см і важить близько 150 г.

Це невеликий пристрій створило справжній бум серед любителів Селфі. Монопод, званий також палиця для Селфі, Селфі тростину, Селфі штатив, дозволяє робити фотознімки і знімати відеоролики у найнеймовірніших форматах, про які раніше ніхто не міг і подумати! Він відкриває перед фотографами воістину безмежні можливості! Туристичні походи, відпочинок в екзотичних країнах, екстремальні захоплення, знакові події - відтепер всі ці події ви можете відобразити в найоригінальніших ракурсах, зберігши при цьому високу якість зйомки.

Палки для Селфі відрізняються один від одного багатьма показниками: міцністю, довжиною телескопічної трубки, габаритами, вагою, ціною. Відмінним поєднанням всіх цих характеристик може похвалитися чудова модель, яку ми із задоволенням Вам представляємо - KjStar Z07-5 (Оригінал) bluetooth.

Монопод KjStar Z07-5 має безліч незаперечних переваг. Він легкий і міцний, так як телескопічна трубка виконана з високоякісної нержавіючої сталі. Вона складається з 7 секцій і може розкладатися в межах 235-1005 см. Монопод відрізняється універсальністю - він сумісний з усіма моделями iPhone і Android. Кошик для фотографує пристрою може змінювати розмір від 50 до 89 мм, а додаткова насадка для тонких телефонів забезпечить їх надійне кріплення. Якісні та надійні затискні механізми дозволяють Селфі тростини утримувати пристрої вагою до 500 г. Кут регулювання положення камери складає 180 градусів.

Однак будьте уважні. Сьогодні на ринку продається безліч дешевих копій kjstar z07-5, купівля однієї з яких не може гарантувати Вам перерахованих вище переваг. І хоча візуально ці копії нічим не відрізняються від оригіналу, є деякі відмінності. Звернувши увагу на ці нюанси, Ви зможете уникнути покупки, яка в майбутньому може Вас розчарувати. Фізичні зусилля при висуванні телескопічної трубки; відсутність голограми kjstar на її підставі та на дроті зарядки пристрою; "Розпущеність" верхній частині монопода, до якої кріпиться тримач; відсутність ребер жорсткості на самому тримачі - всі ці деталі повинні Вас насторожити. Якщо вам вдасться більш докладно розглянути одночасно і оригінал, і копію, Ви не зможете не помітити й різницю в якості гуми на ручці Селфі палиці, і різну за якістю паперу та поліграфії упаковку. Але самий простий і надійний спосіб відрізнити підробку - це розпізнати пристрій за допомогою вашого телефону. Для цього вам потрібно всього лише включити блютус на телефоні. Оригінальний монопод телефон визначить як kjstar, підробку - як зовсім інший набір букв.

Сподіваємося, озброївшись цими знаннями, Ви зробите придбання, за допомогою якого зможете створювати справжні фото- та відео-шедеври. З моноподи KjStar Z07-5 Ви можете бути впевнені, що ні одна значна подія, ні один яскравий момент Вашого життя не залишаться за кадром!